Помощь в оформлении форуму оказала Студия дизайна Dolchenika

Мир друзей

Объявление

Привет всем гостям, Админам, Пользователям и Модерам!Форум только открылся и поэтому не всё ещё закончено, но мы постааемся,а вы нам в этом помогите!
Ваша Админка!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мир друзей » Разное » Шукаю надійний зоомагазин


Шукаю надійний зоомагазин

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Всім добрий день. У нас вдома живе папуга, хом'як і є акваріумні рибки. Хочу для них купити якихось кормів, вітамінів, для хом'яка нову клітку, для котів вітамінів. Порадьте мені зоомагазин, де можна зробити такі покупки не за всі гроші світу. Буду вдячна за поради.

0

2

Ну, у мене вдома теж є різні тварини, тільки немає хом'яка. Я своїм вихованцям все купую в одному перевіреному зоомагазині, де завжди доступні ціни. Можу поділитись з вами інформацією.

0

3

Чесно кажучи, заради доньки стараюся. Вона в мене дуже любить домашніх тварин. Недалеко від нашого будинку був один зоомагазин, але він закрився і до найближчого їхати приблизно годину. От і шукаю в інтернеті щось. Підкажіть, де ви купуєте?

0

4

Я вам можу порадити чудовий інтернет-магазин зоотоварів MasterZoo. Довіряю йому вже не перший рік. В наявності завжди великий вибір товарів для тварин https://masterzoo.ua/ua/ за доступними цінами. Для папуг ви можете знайти багато різних клітин, кормів, іграшок, ласощів. Для рибок теж є все, що потрібно. Так само і для котів. Переходьте на сайт магазину та робіть покупки. Асортимент вас приємно здивує. Вам сподобається, а ваші вихованці будуть задоволені. Бажаю вдалих покупок.

0

5


Вы здесь » Мир друзей » Разное » Шукаю надійний зоомагазин


Раскрути свой форум! » | Техподдержка © MyBB.su |